28.09.2021

ZAWODY SPORTOWE

28 września odbyły się II międzyszkolne mistrzostwa olimpijskie. Startowały w nich szkoły z Niewiadowa, Komorowa, Lubochni i Ujazdu. Nasi uczniowie zaprezentowali się w 7 konkurencjach : Julia Stachecka zajęła  2 miejsce  w rzucie piłką lekarską, w skoku w dal Agata Szymczak 2 miejsce oraz w rzucie piłeczka palantową 2 miejsce. Agata Szymczak wygrała również  skok w wzwyż. W deblu w tenisie stołowym Nadia Myśliwiec, Maja Pawlik zajęły 2 miejsce.  Nadia zajęła również w grze pojedynczej. Chłopcy natomiast w składzie: Michał Krajewski i Marcel Biedrzycki zajęli w turnieju deblowym 3 miejsce. W biegu na 60m Mikołaj Wochna zajął 3 miejsce, natomiast Patrycja Fijałkowska zwyciężyła w biegu na 60 m. W rzucie piłeczką palantową 2 miejsce oraz 3 miejsce w rzucie piłką lekarską zajął Jakub Krajewski.

W turnieju piłki koszykowej  3x3   drużyna chłopców zajęła 3 miejsce, a dziewcząt  2 oraz 3  Zawody odbywały się w związku z obchodami tygodnia olimpijskiego,

Tomaszowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, doskonale spisali się uczniowie naszej szkoły. Bartosz Bogus zajął 3 miejsce, a Marcel Ratajczyk 5 miejsce i to obaj chłopcy reprezentowali nasz powiat na wojewódzkich biegach przełajowych. Z dziewcząt najwyżej uplasowała się Roksana Polak zajmując 8 miejsce. Gratulacje.

2 października w Tomaszowie odbyły się biegi sztafetowe, w których nasza, dziewczęca sztafeta w składzie: Julia Mokrogulska, Ola Ślusarczyk, Roksana Polak, Amelia Woźniak, Zosia Chrustowska, Weronika Dębiec zajęły III w powiecie tomaszowskim.


 


Wyszukiwarka