13.04.2022

KONKURSY POWIATOWE

W minionym miesiącu odbyły się powiatowe konkursy organizowane corocznie przez I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim, w których chętnie udział biorą uczniowie naszej szkoły. W tym roku Szkołę Podstawową im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe reprezentowały w konkursie języka angielskiego: Kinga Pietruszczak i Maja Pawlik z klasy 8c oraz Kornelia Królikowska z klasy 8d. Konkurs języka angielskiego cieszył się ogromną popularnością, gdyż brało w nim udział ponad 150 uczniów z całego powiatu, jednak to właśnie Kornelia Królikowska z sumą 87 punktów na 100 zajęła III miejsce. W konkursie matematycznym naszą szkołę reprezentowała Amelia Woźniak z klasy 8c, która uzyskując maksymalną ilość punktów, zajęła I miejsce. 

Cieszymy się niezmiernie z sukcesów naszych dziewcząt, które tak godnie reprezentowały naszą szkołę. Gratulacje składamy zarówno Amelii i Kornelii, ale także ich opiekunom Pani Bożenie Błondarczyk oraz Panu Damianowi Karzatce, którzy dołożyli wszelkich starań, by wyniki były jak najlepsze. 

W dniu 8 kwietnia 2022r. obie uczennice odebrały nagrody z rąk Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Pani Ewy Męciny, która z wielkim zadowoleniem pogratulowała naszym laureatkom i wyraziła nadzieję na to, że dziewczęta lada dzień zasilą szeregi społeczności uczniowskiej tejże szkoły. 


Wyszukiwarka